Duvar Ses Yalıtımı Fiyatları Ne Kadar

Duvar Ses Yalıtımı Ne Kadar Etkili ?

Duvar ses yalıtımı ne kadar etkili, diye düşünüyorsanız, paranızın karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü doğru malzeme seçimi yapılarak, doğru bir yöntemle uygulanan yalıtım işlemi minimum %90 düzeyinde etki gösterir.

Siz de yaşam alanlarınızda konforu maximum düzeye çıkarmak istiyorsanız duvar ses yalıtımı çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

İş yerleriniz, eviniz yahut akustik mekânlarınız için ses yalıtımı yaptırarak bulunduğunuz ortamlarda konforu üst düzeye çıkarabilirsiniz. Böylece yaşamınıza huzur ve konfor katabilirsiniz.

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalıtımı, apartmanlarda daireler arasındaki ses akışını engellemek için gerçekleştirilen bir uygulamadır. Ofislerde ve çeşitli işletmelerde de tercih edilen bu uygulama, mekânları gürültü kirliliğinden muhafaza eder. Dışarıdan iç mekâna veya iç ortamdan dışarıya ses akışını engeller.

Duvar Ses Yalıtımında Nelere Dikkat Edilmeli ?

Duvar ses yalıtımında nelere dikkat edilmeli? Sorusunu cevaplarken en önemli hususları şöyle sıralayabiliriz:

  • Malzemeler istenilen ses yalıtım değerine sahip olmalıdır.
  • Yüksek yoğunluk taşımalıdır.
  • İnsan sağlığına zararlı maddeler barındırmamalıdır.
  • Yeteri kadar dayanıklı ve kaliteli olmalı; darbelerden, sudan ve nemden etkilenmemelidir.
  • Malzeme seçimi yapılırken; kalınlık, boyut, dansite yoğunluğu, şilte ve tuğla ölçüsü gibi detaylara önem verilmelidir.
  • Duvar ölçüleriyle ve rengiyle uyumlu malzemeler seçilmelidir.

Duvar ses yalıtımı uygulaması ve ses yalıtımı malzemeleri satışı konusunda fiyat almak için bir telefonunuz yeterlidir..