akustik sungerler

Kaliteli Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır

Yapılacak olan izolasyonlar genel olarak ısı ve su konusunda başarıyı hedeflemektedir. Ancak bunun yanında farklı konularda da izolasyonlar yapılabilmektedir. Bunlar dışında ses izolasyonu yapılar için önemli ve tercih edilen bir izolasyon şekli olmaktadır. Yapılarda dışarıdan gelen gürültülerin engellenmesi yanında özel olarak sesin belirli bir alan içerisinde yayılmasının önlenebileceği izolasyon yöntemleri de bulunabilmektedir. Başarılı bir şekilde bu izolasyonun yapılabilmesi konusunda kullanılacak malzemeler ve işçilik oldukça önemlidir.

zemin ses yalıtımı fiyatlarıYapıların inşası sırasında kullanılan malzemeler genel olarak gürültünün yapı içerisinde girmesi önlenebilmektedir. Bunun yapılması konusunda tercih edilecek olan malzemeler oldukça önemlidir. Kullanılacak malzemelerin ısı ve su yalıtımı yapması yanında ses yalıtımına da uygun olması gerekmektedir. Sesin dışarıdan geçmesini engelleyen malzemelerin sonradan da kullanılabilmesi mümkündür. Ancak inşat sırasında yapılacak olan bu işlemlerde kaliteli malzeme kullanımları ve işçilik önemlidir.

Kaliteli Ses İzolasyonu Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Yapılacak ses izolasyonu konusunda diğer izolasyon tiplerinde olduğu gibi cephelerdeki kaplamalarda büyük öneme sahiptir. Isı konusunda yapılacak olan bu yalıtımlar bir yandan da ses yalıtımı konusunda başarı sağlayabilmekte ve etkili olmaktadır. Bu etkinin sağlanması konusunda kullanılacak malzemeler ve bunların doğru bir şekilde uygulanması oldukça önemlidir. Yapılarda dışarıdaki gürültülerden etkilenmemek ve bunların yanında içerideki sesin dışarıya gitmemesi de istenebilmektedir.

Apartmanlar gibi çok daireleri olan yapılarda ev içerisinde veya iş yeri içerisindeki sesin yan ve üst dairelere gitmemesi içinde ses izolasyonu yapılması gerekmektedir. Bu yalıtımın sağlanması konusunda başarılı bir şekilde uygulama yapılması gerekmektedir. Yapıların içerisinden de dış alana sesin gitmemesi ve dışarıdan sesin içeriye girmemesinin sağlanması mümkün olabilmektedir. Bunun en başarılı şekilde sağlanması konusunda yapılacak olan işlemlerde kullanılacak kaliteli malzemeler ile başarılı işçilik uygulaması etkili olacaktır.

2006 yılından beri ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren Koza Akustik ; Uzman ve deneyimli kadrosu ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye ‘nin her yerine ses yalıtımı uygulamases yalıtım ürünlerihacim akustik uygulama ve hacim akustik ürünleri üzerine üretim, satış, uygulama, mimarlık, danışmanlık, keşif / projelendirme hizmeti vermektedir.

Güven, kalite ve zamanında teslimi önemseyen firmamız, her zaman optimum fiyat ve verdiği hizmetin arkasında duran bir ticari politikayı ilke edinmiştir.

Neden Biz ?

√ Kanıtlanmış %99 müşteri memnuniyeti oranına sahibiz.

√ Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışırız.

 Yaptığımız her işe garanti veririz.

 Alanında uzman takım arkadaşlarımıza ve teknik ekipmanlara sahibiz.

√ Minimum maliyetlerle çözümler sunarız.

√ 20 yıllık tecrübe ile her geçen gün büyüyen bir yapıya sahibiz.

√ Hızlı servis hizmetimiz ile acil çözümler sunarız.

İstanbul ‘da bir çok ses yalıtımı ve hacim akustik firmaları varken çalışacağınız firmayı iyi araştırın, paranızı ve  zamanınızı riske atmayın.