Asansör Odası Ses Yalıtımı Malzeme Satışı ve Uygulama

Asansör odası ses yalıtımı; asansör dairelerindeki rahatsız edici sesleri engellemek için yapılır. Öte yandan bu uygulama, dışarıdan içeri ses akışını da engelleyerek asansör odasında verimli bir ortam oluşturur.

Birçok konutun yer aldığı apartmanlarda asansör ses yalıtımı hizmetinin tercih edilmesi artık lüks değil zorunluluk hâline gelmiş durumdadır. Bu gürültü kirliliğinin engellenmesi açısından büyük öneme sahiptir.

Asansör Odası Ses Yalıtımı Nedir ?

asansör odası ses yalıtımıAsansör odası ses yalıtımı nedir? Sorusunu şöyle cevaplayabiliriz: Ses kesici süngerpan ve akustik sünger gibi ürünlerle gerçekleştirilen bir ses izolasyon uygulamasıdır. Asansörün çıkardığı seslerin çevreye rahatsızlık vermesini önler, binalarda daha huzurlu bir yaşam alanı sunar.

Asansör Odası Ses Yalıtımı Fiyatları Ne Kadar ?

Asansör odası ses yalıtımı fiyatları m2, ürün ve işçiliğe göre değişmektedir.  Net fiyat verebilmemiz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Asansör Odası Ses Yalıtım Malzemeleri Nelerdir ?

Asansör odası ses izolasyon malzemeleri başlıca şu ürünlerden oluşur:

• Akustik Yapıştırıcı
• Bariyerli Süngerler
• Bondex Sünger
• Firexpan Sünger
• Echobone Sünger
• Rebounded Sünger
• Ses Yalıtım Süngeri
• Akustik Süngerler

Asansör Odası Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Asansör odası ses yalıtımı nasıl yapılır ? Sorusuna verilecek yanıt, hangi malzemelerin ne oranda tercih edildiğine ve kullanılan izolasyon yöntemine bağlıdır. Önerilen uygulama, bariyerli süngerler ile izolasyon sağlanmasıdır. Süngerler arasına konulan bariyerlerle ses emme özelliği artırılır.

Bu sayede, binalarda asansörlerin oluşturduğu gürültü kirliliğinin önüne geçilebilir. Asansörlerde zemin kaplama, duvar kaplama ve tavan kaplama olarak uygulanan bu yöntem, üst düzey performansıyla uzun süreli kullanım imkânı sunar.

Asansör Odası Ses Yalıtımının Avantajları Nelerdir ?

Asansör odası ses yalıtımının avantajları şöyle sıralanabilir:

1. Asansör dairelerindeki motorun çıkardığı sesi, ekoyu ve yankıyı engeller.
2. Asansör boşluklarında oluşan sesleri engeller.
3. Binalarda ve ofislerde asansörlerin çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yaymasını önler.
4. Apartmandaki insanların yaşam kalitesine katkıda bulunur.
5. Asansör performansını düşürmez.
6. Ortamın güvenliğine zarar vermez.
7. Cihazların performansını da olumsuz etkilemez.

Firmamız tarafından tecrübeli uzmanlarla birinci sınıf yalıtım malzemeleriyle gerçekleştirilen bu hizmet, binanıza değer katacaktır. Siz de yaşam alanlarınızın konforunu artırabilmek için asansör odası ses yalıtımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylelikle; tavan, duvar ve zemin olarak uygulanan asansör ses yalıtım çözümleriyle binanızda rahatlığı yakalayabilirsiniz.

Neden Koza Akustik ?

2006 yılından beri ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren Koza Akustik ; Uzman ve deneyimli kadrosu ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye 'nin her yerine ses yalıtımı ve hacim akustiği üzerine üretim, satış, uygulama, mimarlık, danışmanlık, keşif / projelendirme hizmeti vermektedir.

Güven, kalite ve zamanında teslimi önemseyen firmamız, her zaman optimum fiyat ve verdiği hizmetin arkasında duran bir ticari politikayı ilke edinmiştir.

İstanbul 'da bir çok asansör odası ses yalıtımı yapan firmaları varken çalışacağınız firmayı iyi araştırın, paranızı ve  zamanınızı boşa harcamayın.

Google Etiketlerimiz;

Alıçapan bölme duvar ses yalıtımı, Asansör Odası Ses Yalıtımı, Duvar Ses Yalıtımı, Ortak Duvar Ses Yalıtımı, Parke Altı Ses Yalıtımı, Şap Altı Ses Yalıtımı, Tavan Ses Yalıtımı, Zemin Ses Yalıtımı

İstanbul ‘un En Tecrübeli Hacim Akustiği ve Ses Yalıtım Firması
Hızlı Servis | Uzman Kadro | Uygun Fiyat | 20 Yıllık Tecrübe | %100 Müşteri Memnuniyeti

Ücretsiz Keşif İçin Formu Doldurabilirsiniz
    Lütfen * yıldızlı olan tüm alanları doldurunuz.