Reji Odası Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı

Reji odalarında hacim akustiği ve ses yalıtımı uygulaması, reji odalarında konforlu ve profesyonel çalışma alanları oluşturmak için yapılan bir uygulamadır. TV stüdyolarının en önemli ünitelerinden biri olan reji odaları ses yalıtımına ve izolasyonuna büyük oranda ihtiyaç duyar.

Reji odası hacim akustiği ve ses yalıtımıBu uygulamalar sırasında, kesilmek istenen sesin şiddetine bağlı olarak uygun yalıtım malzemelerinden yararlanılır. Kalınlık ve yoğunluk ölçüleri bu doğrultuda ayarlanarak her reji odası mimarisine uygun özel çözümler sunulur.

Reji Odası Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı Nedir ?

Reji odası hacim akustiği ve ses yalıtımı nedir? Sorusunu şu şekilde cevaplayabiliriz:

Reji odalarını dış ortamdan gelecek gürültülerden koruma, odadaki ses kalitesini artırma, eko-yankı gibi problemleri önleme amaçlı uygulamalardır. İşlem sırasında kullanılan malzemeler ayrıca dekoratif bir görünüm elde edilmesini sağlar, mekâna şıklık ve estetik bir görünüm kazandırır.

Reji Odası Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı Fiyatları Ne Kadar ?

Reji odaları için hacim akustiği ve ses yalıtımı hizmetinin fiyatları ürün ve işçiliğe göre değişmektedir.  Net fiyat verebilmemiz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Reji Odası Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Reji odası hacim akustiği ve ses yalıtımı fiyatları ne kadarReji odası hacim akustiği ve ses yalıtımı nasıl yapılır? Sorusunun yanıtını belirlemek için öncelikle kapsamlı keşif çalışmasına ihtiyaç vardır. Ekibimiz, akustik uygulamasının gerçekleştirileceği ortamı inceler; fiziki yapı, mekân konumu ve ölçüleriyle ilgili bilgi edinilir. Ses yankı noktaları ve ses çıkış noktaları tespit edilip hangi malzemelerin daha uygun olacağına karar verilir. Daha sonra tavanda, duvarda veya zeminde kaplama yöntemleriyle ses akustiği gerçekleştirilir.

Reji Odası Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı Malzemeleri Nelerdir ?

Reji odası hacim akustiği ve ses yalıtımı malzemeleri başlıca şu ürünlerden meydana gelir:

• Ses yalıtım süngerleri
• Bariyerli akustik süngerler
• EPDM bariyerli sünger çeşitleri
• Melamin akustik süngerler
• Kadife kumaşlı tekno touch sünger modelleri
• Kauçuk tabanlı akustik halılar

Reji Odası Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir ?

Reji odası hacim akustiği ve ses yalıtımı avantajları başlıca şunları içerir:

• Bu odalarda birden çok teknolojik âlet, cihaz ve monitör yer alır. Bunlardan çıkan seslerin birbirine karışmaması, çalışanların performansını yüksek tutması reji odası akustiği ile mümkündür.
• Ortamda meydana gelen gürültüler dışarıya gitmediği gibi, dışarının gürültüsü de reji odasına ulaşmaz. Böylelikle ne reji odasında bulunanlar rahatsız olur, ne de çevreye rahatsızlık verilir.
• Kullanılan malzemeler dekorasyonu renklendirir, reji odasının tasarımına farklı bir boyut kazandırarak daha iç açıcı, aydınlık, ferah bir ortam oluşmasına katkıda bulunur.
• Ayrıca malzemeler uzun ömürlüdür. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Ek maliyet gerektirmez.

Neden Koza Akustik ?

2006 yılından beri ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren Koza Akustik ; Uzman ve deneyimli kadrosu ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye 'nin her yerine ses yalıtımı ve hacim akustiği üzerine üretim, satış, uygulama, mimarlık, danışmanlık, keşif / projelendirme hizmeti vermektedir.

Güven, kalite ve zamanında teslimi önemseyen firmamız, her zaman optimum fiyat ve verdiği hizmetin arkasında duran bir ticari politikayı ilke edinmiştir.

İstanbul 'da bir çok reji odası hacim akustiği ve ses yalıtımı yapan firmaları varken çalışacağınız firmayı iyi araştırın, paranızı ve  zamanınızı boşa harcamayın.

Google Etiketlerimiz;

Cafe ve Restaurant Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı, Çağrı Merkezi Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı, Gece Kulübü Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı, Konferans Salonu Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı, Ofis Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı, Reji Odası Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı, Ses Kayıt Odası Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı, Sinema Salonu Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı, Stüdyo Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı, Toplantı Salonu Hacim Akustiği ve Ses Yalıtımı

İstanbul ‘un En Tecrübeli Hacim Akustiği ve Ses Yalıtım Firması
Hızlı Servis | Uzman Kadro | Uygun Fiyat | 20 Yıllık Tecrübe | %100 Müşteri Memnuniyeti

Ücretsiz Keşif İçin Formu Doldurabilirsiniz
    Lütfen * yıldızlı olan tüm alanları doldurunuz.