Duvar Ses Yalıtım Malzemeleri Satış ve Montajı

Duvar ses yalıtımı, evlerde ve iş yerlerinde gürültü kirliliğine karşı en iyi önlemlerden biridir. Komşulardan gelebilecek sesler duvar ses yalıtımıyla giderilir veya en aza indirilir.

Duvar Ses Yalıtımı Nedir ?

Duvar Ses YalıtımıDuvar ses yalıtımı nedir? Sorusunu, duvarların yalıtım ve izolasyon malzemeleriyle kaplanarak ses geçirmeyecek bir hâle getirilmesi olarak cevaplayabiliriz. Bu sayede, dışarıdan gelen gürültüler iç mekâna ulaşmaz ve kişiler herhangi bir rahatsızlık duymaz. Ayrıca içerideki gürültülerin de yan tarafta oturanlara sıkıntı vermesi bu şekilde önlenmiş olur.

Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Duvar ses yalıtımı nasıl yapılır? Açıklayalım: Bunun için akustik panellerden yararlanılır. Duvarlar, uygun akustik malzemelerle kaplanır ve böylece istenen izolasyon gerçekleştirilmiş olur. Bu işlem yalnızca ses geçişini engellemekle kalmaz, mekânlarda akustik düzenin sağlanmasına yardım eder. Yani ortamdaki ses kalitesini artırır. Bu nedenle duvar ses yalıtımı özellikle kayıt odaları ve stüdyo odaları için büyük öneme sahiptir.

Duvar Ses Yalıtım Fiyatları Ne Kadar ?

Duvar ses yalıtımı fiyatları m2, ürün ve işçiliğe göre değişmektedir.  Net fiyat verebilmemiz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Duvar Ses Yalıtım Malzemeleri Nelerdir ?

Duvar Ses Yalıtımı Nasıl YapılırDuvar ses yalıtım malzemeleri şöyle sıralanabilir:

1. Bariyerli süngerpan
2. Epdm ses bariyeri
3. Bondex süngerpanlar
4. Taş yünü
5. Ses yalıtımı bandı
6. Heraklite ahşap yünü

Duvar Ses Yalıtımı Avantajları

Duvar ses yalıtımı avantajları şu şekilde sıralanır:

• İnce olan duvarlar çok ses geçirir ve konforu düşürür. Bu durum, duvar ses yalıtım çözümleriyle engellenir.
• Kişilerin birbirini rahatsız etmesi önleneceği için komşuluk ilişkileri pozitif yönde etkilenir.
• Dış ortamdan gelen sesler mekânınıza ulaşmayacağından dolayı gürültü nedeniyle konsantrasyonunuzun kaybolması, dikkatinizin dağılması, uykunuzun kaçması, çocuğunuzun sıçrayarak uyanması gibi problemler yaşamazsınız.
• Evinizde istirahat etmesi gereken bir hasta olduğunda veya çocuklarınız ders çalıştıklarında, yan dairelerden gelen gürültüler sebebiyle rahatı bozulmaz.
• Fazla maliyetli değildir.
• Kısa zamanda tamamlanır.
• Uzun ömürlüdür. Yıllar boyu sorunsuz kullanılabilir. Düzenli olarak yenilenmesi gerekmez.

Duvar Ses Yalıtımı Fiyatları Ne KadarTüm bu avantajlara uygun fiyat ayrıcalığıyla kavuşabilmek için tercihinizi firmamızdan yana kullanabilirsiniz. Profesyonel teknolojiyi ince işçiliği ile birleştiren firmamız, duvar ses yalıtımı ve ortak duvar ses yalıtımı alanlarında hizmet sunar. Farklı mekânlara yönelik akustik çözümleriyle adından söz ettiren firmamız, beklentilerinize kusursuz şekilde yanıt vermeye hazırdır.

Neden Koza Akustik ?

2006 yılından beri ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren Koza Akustik ; Uzman ve deneyimli kadrosu ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye 'nin her yerine ses yalıtımı ve hacim akustiği üzerine üretim, satış, uygulama, mimarlık, danışmanlık, keşif / projelendirme hizmeti vermektedir.

Güven, kalite ve zamanında teslimi önemseyen firmamız, her zaman optimum fiyat ve verdiği hizmetin arkasında duran bir ticari politikayı ilke edinmiştir.

İstanbul 'da bir çok duvar ses yalıtımı firmaları varken çalışacağınız firmayı iyi araştırın, paranızı ve  zamanınızı boşa harcamayın.

Google Etiketlerimiz;

Alıçapan bölme duvar ses yalıtımı, Asansör Odası Ses Yalıtımı, Duvar Ses Yalıtımı, Ortak Duvar Ses Yalıtımı, Parke Altı Ses Yalıtımı, Şap Altı Ses Yalıtımı, Tavan Ses Yalıtımı, Zemin Ses Yalıtımı

İstanbul ‘un En Tecrübeli Hacim Akustiği ve Ses Yalıtım Firması
Hızlı Servis | Uzman Kadro | Uygun Fiyat | 20 Yıllık Tecrübe | %100 Müşteri Memnuniyeti

Ücretsiz Keşif İçin Formu Doldurabilirsiniz
    Lütfen * yıldızlı olan tüm alanları doldurunuz.