Şap Altı Ses Yalıtımı Malzeme Satışı ve Uygulama

Şap altı ses yalıtımı, zemin ses yalıtım uygulamaları içerisinde öne çıkan hizmetlerden biridir. Firmamız tarafından kaliteli ve garantili malzemelerle uygulanan bu hizmet; projelerin verimlilik oranını yükseltir, yaşam ve çalışma alanlarında üstün performans sergiler.

şap altı ses yalıtımıUzun yıllar kullanıma elverişli olan bu ses yalıtım çözümü, maliyetten de tasarruf sağlar. Avantajlı ses izolasyon ürünleri ve yöntemleriyle faaliyet gösteren firmamız, bu konudaki bütün beklentileri kusursuz bir şekilde karşılar.

Şap Altı Ses Yalıtımı Nedir ?

Şap altı ses yalıtımı nedir? Diye merak ediyorsanız şu önemli bilgileri sizinle paylaşmak isteriz: ‘Parke ses yalıtımı’ diye de bilinen bu hizmet, üst kattan alt kata ulaşan gürültüleri kesmek veya en aza indirmek için tercih edilir. Bu sayede ortamda meydana gelen ses titreşimleri, yankılar alt kata erişmez. Bu ise mekânların daha sakin ve huzurlu kalmasında büyük rol oynar. Deforme, küflenme ve benzeri durumlara karşı çok dayanıklı olan zemin ses yalıtım modelleri, son derece hijyeniktir.

Şap Altı Ses Yalıtım Avantajları Nelerdir ?

şap altı ses yalıtım fiyatŞap altı ses yalıtım avantajları nelerdir? Sorusunu maddeler hâlinde şöyle cevaplayabiliriz:

• Güvenle, pratik bir şekilde uygulanır.
• Yüksek izolasyon sağlar.
• Zemin kata zarar vermez.
• Aşırı gürültüyü engeller.
• Geniş renk ve model seçenekleri arasından istediğinizi tercih etmeniz mümkündür.
• Mukavemeti yüksektir. Dayanıklılığını uzun süre muhafaza eder.

Şap Altı Ses Yalıtım Fiyatları Ne Kadar ?

Şap altı ses yalıtımı fiyatları m2, ürün ve işçiliğe göre değişmektedir.  Net fiyat verebilmemiz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Şap Altı Ses Yalıtım Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Şap altı ses yalıtım uygulaması nasıl yapılır? Sorusuna verilecek yanıt, hangi yöntemin ve malzemelerin tercih edildiğine göre şekillenir. Fayans, parke,, ahşap, seramik gibi farklı döşeme tiplerinin altına uygulama yapılması mümkündür. Ortak yaşam ve çalışma alanlarını daha huzurlu, konforlu bir hâle getiren bu uygulama firmamız tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilir. Binaların ağırlığını kaldırabilecek, dengeyi muhafaza edecek malzemeler kullanıldığı için şap altı ses yalıtımı güvenlik açısından hiçbir risk oluşturmaz. Malzemeler yapısından dolayı yüksek ağırlıkları kaldırmaya uygundur ve yüksek katlı binalarda da rahatlıkla tercih edilebilir.

Şap Altı Ses Yalıtım Malzemeleri Nelerdir ?

Şap altı ses yalıtım malzemeleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunlar içinde öne çıkan bazı ürünleri şöyle sıralayabiliriz:

• Mantarlı kauçuk levha izolasyonu
• Kauçuk zemin ses izolasyonu
• Akustik karo halı ses izolasyonu
• Rebonded bondex ses izolasyonu
• EPDM ses izolasyonu

Neden Koza Akustik ?

2006 yılından beri ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren Koza Akustik ; Uzman ve deneyimli kadrosu ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye 'nin her yerine ses yalıtımı ve hacim akustiği üzerine üretim, satış, uygulama, mimarlık, danışmanlık, keşif / projelendirme hizmeti vermektedir.

Güven, kalite ve zamanında teslimi önemseyen firmamız, her zaman optimum fiyat ve verdiği hizmetin arkasında duran bir ticari politikayı ilke edinmiştir.

İstanbul 'da bir çok şap altı ses yalıtımı firmaları varken çalışacağınız firmayı iyi araştırın, paranızı ve  zamanınızı boşa harcamayın.

Google Etiketlerimiz;

Alıçapan bölme duvar ses yalıtımı, Asansör Odası Ses Yalıtımı, Duvar Ses Yalıtımı, Ortak Duvar Ses Yalıtımı, Parke Altı Ses Yalıtımı, Şap Altı Ses Yalıtımı, Tavan Ses Yalıtımı, Zemin Ses Yalıtımı

İstanbul ‘un En Tecrübeli Hacim Akustiği ve Ses Yalıtım Firması
Hızlı Servis | Uzman Kadro | Uygun Fiyat | 20 Yıllık Tecrübe | %100 Müşteri Memnuniyeti

Ücretsiz Keşif İçin Formu Doldurabilirsiniz
    Lütfen * yıldızlı olan tüm alanları doldurunuz.