Parke Altı Ses Yalıtımı Malzeme Satışı ve Uygulama

Parke altı ses yalıtımı, katlar arasındaki gürültüleri engelleyerek çevrenin rahatsız edilmesini önler. Kişilere yaşam alanlarında özgürce hareket etme imkânı tanır. Apartman dairelerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan bu uygulama, firmamız tarafından profesyonel işçilik ve modern teknolojilerle gerçekleştirilir.

Parke Altı ses yalıtımıDarbe titreşim ve hava doğuşumlu seslerin izole edilmesinde büyük rol üstlenen bu uygulama, bir kattan diğerine rahatsız edici ses akışı olmasını önler. TV, müzik, gürültü, konuşma sesleri buna örnektir. Nitelikli ses yalıtım ve izolasyon çözümlerinin doğru adresi olan firmamız, bu alandaki beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya hazırdır.

Parke Altı Ses Yalıtımı Nedir ?

Parke altı ses yalıtımı nedir? Sorusunu şöyle cevaplayabiliriz: Zeminde oluşabilecek gürültülerin önüne geçmek, bunların diğer katlara ulaşmasını engellemek için yapılan bir uygulamadır. Bu uygulamanın avantajları, hangi malzemeler kullanılarak nasıl yapıldığı içeriğimizin devamında açıklanmıştır.

Parke Altı Ses Yalıtım Avantajları Nelerdir ?

Parke altı ses yalıtım avantajları, hava ve darbe kaynaklı sesleri ortadan kaldırmak şeklinde özetlenebilir. Parkenin döşenme düzenini değiştirmeden yapılan bu uygulama, zemine herhangi bir zarar vermez.
Vinil kaplama altlarında kullanılan şap altı ses izolasyon ürünleri, gerekli uygunluk testlerinden geçirilmiştir. Plaka veya rulo olarak satılan ürünlerle yapılan parke altı ses izolasyonu, binalarda ve işletmelerde verimli bir kullanım deneyimi sunarak gürültü kirliliğini azaltır.

Okullar, mutfaklar, evler, spor salonları ve daha pek çok alanda bu uygulamaya başvurulur. Özellikle spor salonlarında basıncı emme ve ağır âletlerin meydana getirdiği sesleri engelleme gibi avantajlarıyla tercih sebebidir.
Yanmaz özellikte üretilen parke altı ses yalıtım malzemeleri topuk sesleri başta olmak üzere düşük ve yüksek frekanslı seslerin çoğunu zemin içerisinde emer. Öte yandan ısı yalıtımına da katkı sağlar. Zeminden ısıtılan mekânlar için uygun bir yalıtım çözümüdür.

Parke Altı Ses Yalıtımı Fiyatları Ne Kadar ?

Parke altı ses yalıtımı fiyatları, m2, ürün ve işçiliğe göre değişmektedir.  Net fiyat verebilmemiz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Parke Altı Ses Yalıtım Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Parke altı ses yalıtım uygulaması nasıl yapılır? Sorusunun yanıtı parkenin türüne, istenen izolasyon seviyesine göre değişir. Kot farkı mevcutsa var olan parkenin sökülmesi ve uygulamanın bu aşamadan sonra yapılması gerekir.
Eğer uygulamadan dolayı kot farkı sorunu oluşmayacak ise, ses yalıtım hâlihazırda kullanılan parke üzerine yapılabilir.

Parke Altı Ses Yalıtım Malzemeleri Nelerdir ?

Parke altı ses yalıtım malzemeleri nelerdir ? Sorusuna yanıt olarak birçok ürün sayabiliriz. Onlardan birkaçı şöyledir:

• 8 MM Akustik Şilte
• 5 MM Akustik Şilte
• 2 MM Akustik Şilte
• 5 MM XPE KÖPÜK
• 10 MM Akustik Şilte
• Yüksek mukavemetli, darbe emici Parke Altı ses yalıtım şiltesi

Neden Koza Akustik ?

2006 yılından beri ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren Koza Akustik ; Uzman ve deneyimli kadrosu ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye 'nin her yerine ses yalıtımı ve hacim akustiği üzerine üretim, satış, uygulama, mimarlık, danışmanlık, keşif / projelendirme hizmeti vermektedir.

Güven, kalite ve zamanında teslimi önemseyen firmamız, her zaman optimum fiyat ve verdiği hizmetin arkasında duran bir ticari politikayı ilke edinmiştir.

İstanbul 'da bir çok parke altı ses yalıtımı yapan firmalar varken çalışacağınız firmayı iyi araştırın, paranızı ve  zamanınızı boşa harcamayın.

Google Etiketlerimiz;

Alıçapan bölme duvar ses yalıtımı, Asansör Odası Ses Yalıtımı, Duvar Ses Yalıtımı, Ortak Duvar Ses Yalıtımı, Parke Altı Ses Yalıtımı, Şap Altı Ses Yalıtımı, Tavan Ses Yalıtımı, Zemin Ses Yalıtımı

İstanbul ‘un En Tecrübeli Hacim Akustiği ve Ses Yalıtım Firması
Hızlı Servis | Uzman Kadro | Uygun Fiyat | 20 Yıllık Tecrübe | %100 Müşteri Memnuniyeti

Ücretsiz Keşif İçin Formu Doldurabilirsiniz
    Lütfen * yıldızlı olan tüm alanları doldurunuz.