cafe - restaurant akustik ses yalıtımı fiyatları ne kadar

Cafe / Restoran Akustiği Ne Kadar Etkili ?

Cafe / restoran akustiği ne kadar etkili? Diye merak ediyorsanız, son derece güçlü bir etki gösterdiğinden emin olabilirsiniz. Seçilen kaliteli malzemeler, doğru montaj ve profesyonel işçilik sayesinde firmamız, %100 ses yalıtım garantisi sunar. Hizmetlerimizden yararlanarak mekânınızı daha estetik, rahat ve ayrıcalıklı bir hâle getirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cafe / Restoran Akustiği

Cafe / restoran akustiği, müşterilerin bu mekânlarda keyifli vakit geçirmesi için oldukça önem taşıyor. Çok lüks bir mekâna gittiğinizi düşünün. Menü zengin, fiyatlar da uygun. Ancak ortamda kulağınızı tırmalayan bir gürültü var, -deyim yerindeyse- âdeta beyniniz zonkluyor. Yemeğinizi yeyip gidene kadar akla karayı seçecek, tattığınız hiçbir şeyden zevk alamayacaksınız. Bu durumda mekânın lezzetleri, manzarası, lüks oluşu hiçbir anlam ifade etmeyecek.

Uzun süredir görüşmediğiniz biriyle buluştuğunuzu ve birlikte bir kafe veya restorana gittiğinizi varsayalım bir de… Yahut iş toplantınız için güzel bir restoran veya cafe tercih ettiğinizi…

Eğer gürültü gibi kötü bir sürprizle karşılaşırsanız hem hayal kırıklığına uğrar, hem de beraberinizdeki kişilere mahcup olursunuz. Değil mi?

İşte cafe / restoran akustik uygulamaları bu durumun önüne geçiyor. Ortamdaki kalabalık nedeniyle oluşan gürültüleri engelliyor; dış ortamdan gelen korna, trafik, insan, makine ve inşaat seslerini de kesiyor.

Böylece herkesin karşısındakiyle rahatça diyalog kurması, sesini yükseltmeye gerek kalmadan sohbet etmesi, birbirini rahatça anlaması mümkün oluyor. Açık mutfakların, bulaşık makinelerinin, HVAC sistemlerinin, taş tezgâhların ve diğer tüm öğelerin yol açacağı gürültüler bu şekilde önleniyor.

Cafe / Restoran Akustiğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Cafe / restoran akustiğinde nelere dikkat edilmeli? Sorusunun cevaplarını şöyle listeleyebiliriz:

  • Mekânın büyüklüğü, genişliği
  • Duvar, zemin, tavan ölçüleri, yüksekliği, kalınlığı
  • İşletme konumu
  • Oturma düzeni, genel dekorasyon tarzı
  • Günlük ortalama müşteri kapasitesi (Ne kadar gürültü oluştuğunu tahmin etmek ve bu yönde uygun bir çözüm sunabilmek için bu bilgiyi dikkate almak gereklidir.)

Cafe – restaurantlar için hacim akustiği ses yalıtım uygulaması ve hacim akustik ürünleri satışı konusunda fiyat almak için bir telefonunuz yeterlidir..