Ses Yalıtım Bariyeri

Dışarıdan ve çevre evlerden gelen sesler kişilerin rahatsız olmasına neden olmaktadır. Bu sesler insanlarda psikolojik problemlere ve işitsel rahatsızlıklara yol açabilir. Ses kirliliklerini önlemek amacıyla ses yalıtım sistemleri yapılmaktadır. Özel maddelerden yapılmış bu ses yalıtım bariyeriyle dışarıdan ses gelmesini ya da ortamdan sesin çevrelere yayılmasını engelleyebilirsiniz.

Ebat Ve Fiyatlandırma
 • Kalınlık : 1mm – 2mm – 2.5mm – 3.2mm
 • Genişlik : 100 cm
 • Uzunluk: 100 cm
 • Fiyat 1 Metre Fiyatıdır
 • 1 Adet 1m² dir
 • Malzeme Plakadır
 • En az 10 m² alınabilir.

Sunduğumuz hizmetler ;

 • Üretim
 • Toptan ve Perakende Satış
 • Akustik Tasarım ve Projelendirme
 • Akustik Uygulama

Açıklama

Dışarıdan ve çevre evlerden gelen sesler kişilerin rahatsız olmasına neden olmaktadır. Bu sesler insanlarda psikolojik problemlere ve işitsel rahatsızlıklara yol açabilir. Ses kirliliklerini önlemek amacıyla ses yalıtım sistemleri yapılmaktadır. Özel maddelerden yapılmış bu ses yalıtım bariyeriyle dışarıdan ses gelmesini ya da ortamdan sesin çevrelere yayılmasını engelleyebilirsiniz.

Ses yalıtım sistemi ile dışarıdan gelen sesler evin içinde işitilmesini önlemektedir. Kaliteli birinci sınıf ürünlerden yapılan bu yalıtım malzemeleri izolasyon yapılmak için kullanılmaktadır. Bu kullanılan malzemeler dış koşullara ve hava etkenlerine karşı sağlam ve çok dayanıklıdır. Ses dalgalarının önlenmek istenilen alanlarda süngerler arasına bu bariyerler koyularak yalıtım sağlanmaktadır. Çok aşırı desibelli seslerin kesilmesi için bu yöntem uygulanmaktadır. Kullanılan malzeme ne kadar uygunsa, etraftaki hiçbir yerden ortama ses geçişi o kadar olmayacaktır. Bu izole sistemi çok etkilidir ve ortama akustik özelliği de katmaktadır. Ses kirliliği yüzünden komşular veya kişiler arasında oluşabilecek herhangi bir soruna karşı kesin çözüm olabilmektedir.

Çevrelerden mekâna ses girişlerinin yanı sıra ortamdan da dışarıya sesin yayılmasını engellemektedir. Çok yüksek sesli bir şeyler dinlenirse bile dışarıdan bulunulan mekâna ses kirliliği yansımaz ve bulunulan ortamdan bu yüksek desibelli sesler dışarı yayılmaz.

Ses yalıtım sistemi ve bariyeri ile dışarıdan gelen rahatsız edici sesler önlenmiş olacak. Montajda kullanılan en yüksek kaliteli ve sağlam malzemelerle üretilmiş bu malzemeler her türlü hava koşullarına ve dış etkenlere karşı dayanıklılık ile ses girişi ve ortamdan ses çıkışının önüne geçilmiş olur. Bu yalıtım sistemi ile en yüksek düzeyde ses kirliliğini önleyebilirsiniz. Ses bariyer ve yalıtım sistemi ile ses karmaşalarını engelleyebilirsiniz ve sizin için sakıncalı olabilecek seslerin ortamınıza geçişini önleyeceksiniz.

Ses Yalıtım Bariyer Fiyatları Ne Kadar ?

Ses yalıtım fiyatları için bizlere whatsapp numaramız olan 0534 662 05 61 den ya da 0216 218 00 61 dan ulaşarak anında fiyat alabilirsiniz.

Not: Ses yalıtım ürünleri üzerine üretici firma olan Koza Akustik, ses yalıtımı ve hacim akustiği uygulaması, projelendirme, mimari tasarım ve malzeme satışı hizmeti de vermektedir.

Ses Yalıtım Bariyeri Kullanım Alanları

Bu durumda özellikle otomotiv sektörü de dâhil olmak üzere inşaat sektöründe de kullanılmak üzere olacak şekilde çeşitli alanlarda bu sistemler tercih edilmektedir. Temel olarak duvar ve zemin yalıtımı için bu sistemler kullanılmaktadır. Özellikle insanlar bu kullanım alanı içerisinde temel olarak sese karşı bunları tercih ettiği için daha anlamlı ve özel olmaktadır. Böylelikle tercih edilme nedenleri artmaktadır. Ses yalıtım süngerleri bu durumlarda daha fazla tercih edilen ve akustik olarak sesleri kesen de bir yapıdır. Bu ürün duvarlara yapıştırılırken de özel bir madde ile yani solid yapıştırıcı ile duvara yapıştırılıp duvarlara montelenmektedir. Genel olarak sesli ve müzikli alanlar da makine dairelerinde bu model tercih edilmekte ve ses açısından gürültü oluşumunu yarı yarıya kesmektedir. Ayrıca bilinmelidir ki değişkenlik gösteren bir diğer durumda kalınlık ve yoğunluğa göre değişiklik gösteren sesin önemli oranda izole edilmesini sağlayan ve sesi içinde büken bir yapıda olmasıdır.

Birçok şikayetler ve genellikle kalabalık ortamlarda ki durumlarda bu ürünlerin etkin kullanılması önemli bir avantaj sağlamaktadır. Böylelikle istenilen malzemeler ile beraber ses yalıtımı engellenmektedir.

Ağır Ses Yalıtım Bariyeri fiyat
Ses bariyeri fiyatları
Ses Bariyeri
Ağır ses yalıtım Bariyeri
Duvar Ses Bariyeri
Elektronik ses bariyeri
Epdm Ses Bariyeri fiyat
Otoyol Ses Bariyeri fiyat

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ses Yalıtım Bariyeri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir