Akustik Ses Yalıtım Perdesi

Akustik ses perdesi, iç mekanın ışıktan izole edilmesine yardımcı olmasının yanı sıra dışarıdan gelen gürültülerin önlenmesine de yardımcı olmaktadır. Dolayısıyla perdelik kumaşların hacim akustiğine ve ses yalıtımına yardımcı olabilecek farklı tekniklerle üretilmesi ihtiyacı vardır. Perdelik kumaşların bu özelliklerinin yanında hava ve su geçirgenliği özellikleri, ayrıca kopma dayanımı özellikleri ikincil derecede önem arz etmektedir.

Sunduğumuz hizmetler ;

  • Üretim
  • Toptan ve Perakende Satış
  • Akustik Tasarım ve Projelendirme
  • Akustik Uygulama

Açıklama

Akustik ses yalıtım perdesi, iç mekanın ışıktan izole edilmesine yardımcı olmasının yanı sıra dışarıdan gelen gürültülerin önlenmesine de yardımcı olmaktadır. Dolayısıyla perdelik kumaşların hacim akustiğine ve ses yalıtımına yardımcı olabilecek farklı tekniklerle üretilmesi ihtiyacı vardır. Perdelik kumaşların bu özelliklerinin yanında hava ve su geçirgenliği özellikleri, ayrıca kopma dayanımı özellikleri ikincil derecede önem arz etmektedir.

Projelerde akustik perde kullanılmasının ana sebepleri düşük üretim maliyetleri ve düşük özgül ağırlıktır. Her mekana uygun ölçülerde ve renklerde üretilebildiği için çok kullanışlıdır. Akustik perde kumaşı kadife kumaştır. Kadife kumaş ve astar birlikte kullanıldığında hacim akustiğinin sağlanmasında büyük rol oynar. Ses yalıtımı amaçlanan durumlarda üç katmanlı olarak üretilir ve bariyer kullanılır. Nova Akustik bünyesinde bulunan akustik perde modelleri; blackout perde, ses yalıtımlı perde ve akustik perde olarak üçe ayrılmaktadır.

Akustik perde sıklıkla konferans salonlarında, müzik stüdyolarında ve çekim stüdyolarında kullanılmaktadır.

Akustik Ses Yalıtım Perdesi Fiyatları Ne Kadar ?

Akustik ses yalıtım perdesi fiyatları için bizlere whatsapp numaramız olan 0534 662 05 61 den ya da 0216 218 00 61 dan ulaşarak anında fiyat alabilirsiniz.

Not: Akustik Perde ürünleri üzerine üretici firma olan Koza Akustik, ses yalıtımı ve hacim akustiği uygulaması, projelendirme, mimari tasarım ve malzeme satışı hizmeti de vermektedir.

Akustik perde fiyatları
Akustik perde Trendyol
Akustik perde modelleri
Akustik perde kullananlar
Ev tipi Ses Perdesi
Ses geçirmeyen perde Nasıl yapılır
Akustik ses Yalıtım Perdesi
Akustik Stor perde
Akustik ses yalıtım Perdesi
Akustik Perde Trendyol
Akustik perde fiyatları
Ses perdesi
Ses Geçirmeyen Perde nasıl yapılır
Akustik perde modelleri
Karmina akustik perde